Soutěžte o trojici balíčků kávy Primavera Caffe s překvapením!

Konečně dorazilo jaro a my slavíme – spouštíme totiž náš vysněný e-shop! Symbolem Primavera Caffe je jaro, které má podobnou symboliku jako káva – probouzí svět kolem nás. Káva nás povzbuzuje a probouzí nejen svými účinky, ale i svou chutí a neodolatelnou vůní. Aby ale chutnala a voněla, musí být čerstvá.  Právě na čerstvost a výběr kvalitních kávových zrn v Primavera dbáme nejvíce. Kávu tak pro vás vždy pražíme až po objednávce.

Rádi budeme společně s Vámi sdílet naší vášeň ke kávě. Z této vášně se zrodila Primavera Mix Exkluzive, která je směsí 6 druhů káv, které se vzájemě doplňují do lahodné kompilace a osloví jak pokročilé znalce, tak začátečníky s vkusem.

Dominantní arabikou našeho Mixu Exkluzive je Honduras. Výraznou a na kofein bohatou hořkou i lehce kyselou zemitou chuť doplňuje velmi zajímavá tmavá kouřem vonící robusta.

A o tu právě můžete soutěžit. Kdo vyhraje voňavý balíček? Stačí odpovědět na 2 jednoduché otázky a mít štěstí při závěrečném slosování. Trojice výherců si odnese 2×0,5kg balení Primavera Exkluzive mix + překvapení.

Odpovězte na dvojici jednoduchých otázek a výhra může být i vaše. Nápovědu jsme pro vás ukryli přímo na webu, takže stačí pozorně koukat. Soutěžit s námi můžete od 21. 3. do 4. 4. 2019.

Soutěž skončila. Gratulujeme vylosovaným výhercům:

  • viktorie.kminkova
  • violaruss
  • tmx.806
21Březen
2019

Náš newsletter

Čerstvá zrnka informací

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s naším zpracováním vašich osobních údajů.

0